Back to Top
  •  

Rok 2016

Dnia 09.12.2016 r. w Kwidzyńskim Parku Przemysłowo - Technologicznym otrzymaliśmy Nagrodę Starosty Kwidzyńskiego, dzięki rekomendacji przez Powiatowy Urząd Pracy
w Kwidzynie, za osiągnięcia w dziedzinie Rynku Pracy - Promocja zatrudnienia w 2016 r.

 

Przyznana statuetka stanowi wyróżnienie dla naszego przedsiębiorstwa za kreatywne, konsekwentne działania na rzecz promocji zatrudnienia.

Rok 2014

3 czerwca 2014 r. w Teatrze w Kwidzynie wręczono nam dyplom oraz statuetkę "Firma 25-lecia". 

Rok 2014 - 25 lecie

Z okazji 25-lecia pierwszych częściowo wolnych wyborów w Polsce, Urząd Miasta w Kwidzynie wręczył nam nagrodę. Uroczystość skierowana była dla wszystkich przedsiębiorców i firm, które rozpoczęły swoją działalność jeszcze przed 4 czerwca 1989 r. i funkcjonują do dziś. 

Rok 2010

Firma "ALFA" uzyskała III miejsce w XVII edycji konkursu "Pracodawca-organizator pracy bezpiecznej" organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy. Podczas gali finałowej, która odbyła się 03.11.2010 r. w Gdańsku uhonorowano nas statuetką MECUM TUTISSIMUS IBIS. 

Rok 2008.

27 czerwca w restauracji "Miła" w Kwidzynie odbyła się uroczystość z okazji dwudziestych urodzin firmy. Licznie przybyli goście to przede wszystkim pracownicy "Alfy", przedstawiciele firm współpracujących oraz klienci firmy. Dla gości przygotowano atrakcyjny wieczór okraszony muzyką poetycką w wykonaniu kwidzyńskiej młodzieży. Nie brakowało także charyzmatycznych przemówień poświęconych historii firmy, jej dokonań oraz planom na przyszłość. Wręczono nagrody niektórym firmom i instytucjom współpracującym z "Alfą" oraz pracownikom z najdłuższym stażem pracy. 

Rok 2007 Gazela Biznesu

W konkursie firm dynamicznie rozwijających się prowadzonych przez redakcję "Puls biznesu" nasza firma została sklasyfikowana na 53 miejscu z pośród ok. 4 tys. firm z województwa pomorskiego za wyniki roku 2006. 

Rok 2007 - w pełni zaradni

"ALFA" otrzymała certyfikat "W pełni zaradni" promujący i wyrózniający pracodawców zarudniających również osoby niepełnosprawne. 

Rok 2007 Fair Play

Firma otrzymała certyfikat w ogólnopolskim konkursie "Przedsiębiorstwo Fair Play 2007". Uroczyste wręczenie dyplomów odbyło się w sali kongresowej w Warszawie. 

Rok 2007.

W dniu 15 sierpnia na uroczystości związanej z inauguracją dorocznych "Dni Kwidzyna" firma otrzymała statuetkę "Firma roku 2006" przyznana przez Przewodniczącego Rady miejskiej w Kwidzynie Pana Kazimierza Gorlewicza. Był to ładny akcent podsumowujący dotychczasowa działalność firmy w środowisku lokalnym. 

Rok 2005.

Firma brała udział w programie prewencyjnym organizowanym przez Panstwową Inspekcję Pracy pod hasłem " Bezpieczeństwo pracy w małych zakładach" . Uzyskała dyplom PIP.  

Rok 2004.

Wdrożyliśmy i stosujemy system zarządzania jakością według normy PN-EN ISO 9001-2001.  

Rok 2003.

Przy wsparciu środków UE-PHARE 2001 odnowiliśmy park maszynowy. Zakupiliśmy 2 koparki , 1 ładowarkę, zagęszczarkę, zestaw komputerowy.  

Strona 1 z 2