Back to Top
  •  

Mirosław Kępka

vice Prezes Zarządu

1954 r. magister inżynier budownictwa. Absolwent Politechniki Gdańskiej w zakresie konstrukcje budowlane i inżynierskie. - Uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w specjalności techniczno-budowlanej w zakresie konstrukcyjno-budowlanym. - Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-inżynieryjnej w zakresie dróg i nawierzchni lotniskowych. - Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjno-inżynieryjnej w zakresie sieci sanitarnych. - Kursy kwalifikacyjne specjalistyczne. W firmie od 1991 roku jako udziałowiec i wiceprezes.  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Maciej Żymalski

Członek Zarządu

1948.magister inżynier chemii. Absolwent Akademii Techniczno Rolniczej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy. Posiada uprawnienia dozorowe w zakresie spawania urządzeń i rurociągów podlegających dozorowi technicznemu. Przez wiele lat związany z przemysłem celulozowo- papierniczym. Od 1995 współwłaściciel i Dyrektor firmy "Energo-Remont" sp. z o.o w Kwidzynie. od 01.10.2006.członek zarządu w "ALFA" Kwidzyn.

 

 

Zygmunt Szatkowski 

Prezes Zarządu

1953 r. magister ekonomii. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego Wydziału Ekonomii Produkcji w zakresie ekonomii przemysłu. - ukończony kurs kwalifikacyjny na dyplomowanego biegłego księgowego - studia podyplomowe w zakresie szacowania nieruchomości - kursy kwalifikacyjne specjalistyczne. W PUPB ALFA Kwidzyn od początku tj. od 01.07.1988 jako założyciel, udziałowiec, wiceprezes. Od 01.10.2006 Prezes Zarządu. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Recent Posts